Absolventi OU SPZ 15 r. 1952 – 1954.

                   Lodníci

           

        1.Albrecht Rudolf            Štětí n.L.   -   Roudnice

        2.Baják Josef                    Břidličná   -   Rýmařov

        3.Benda Antonín              Hněvice     -   Roudnice      foto

        4.Bér Václav                     Bohumín II

        5.Budil Václav                  Praha VI

        6.Celý Bohumil                 Lysovice    -   Vyškov

        7.Cívka Vladimír              Rovensko    -  Turnov

        8.Černý Jindřich               Mělník

        9.Čičo Jaroslav                  Ostrava

        10.Čížek Josef                    Rozdrojovice  -  Brno

        11.Doseděl Václav             Benešov

        12.Doskočil Vladimír         Letovice

        13.Duchoň Vlastimil          Chodov

        14.Elman Čestmír              Žalany   -   Teplice

        15.Farták Ludvík                Chomutov

        16.Felix Jaroslav                 Svádov   -   Ustí n. L.

        17.Galuska Stanislav          Stonava   -   Karviná

        18.Hác Slavomír                 Svinná   -   Litomyšl

        19.Havlík Jiří                      Sokolov

        20.Hendrych Jan                Benátky n.Jiz.

        21.Hlaváč Pavel                   Praha VII

        22.Hucek Stanislav              Dub    -   Prachatice

        23.Huryta Jaromír              Vysoké Mýto            foto

        24.Hynčica Miroslav           Mileňov   -   Hranice n. Mor.       

        25.Hýža Bedřich                  Kelč   -   Hranice n.Mor.

        26.Janečka Josef                  Brusné   -   Holešov

        27.Jánoš Julius                    Dolná Ždaná   -   Slovensko

        28.Jaskiewicz Antonín         Ostrava VII

        29.Klíma Pavel                     Opava

        30.Kratěna Jaroslav            Neštěmice   -   Ú / L

        31.Kršek František              Lipov   -   Veselí n. Mor.    foto

        32.Landa Jiří                        Habřina   -    Litoměřice   foto

        33.Lindner Zbyněk              Staré Křečany   -   Rumburk

        34.Lowácz Radomír             Dolní Přín   -   Nechanice

        35.Marcin Miloslav             Konětopy    -   Milín

        36.Neuman Arnošt               Třemošná   -   Krnov

        37.Novák Miloslav               Kunín   -   Nový Jičín

        38.Novák Emanuel               Nýrsko   -   Klatovy

        39.Novický Viktor               Sedlnice   -   Nový Jičín

        40.Opravil Josef                  Rataje   -   Kroměříž

        41.Parýzek František          Slavičín   -   Uh.Brod

        42.Pavel Oldřich                 Velké Zboží   -   Poděbrady

        43.Peška Václav                  Svádov    -   Ú / L

        44.Plaček Werner               Opava

        45.Plemeník Vlastimil        Řež   -   Klecany

        46.Polanecký Josef              Heřmanovice   -   Česká Lípa

        47.Přívozník František       Litvínov

        48.Ridzi Ladislav                Dolní Křečany   -   Rumburk

        49.Roubal Antonín             Ústí n.L.

        50.Roušavý Vratislav         Hradec Králové

        51.Řeháček Miroslav         Slavhostice   -   Jičín

        52.Severa Miroslav            Drahotuše   -   Hranice n. Mor.

        53.Sklenář František         Henělov   -    Přerov

        54.Sklenář Karel               Česká Rybná   -   Žamberk

        55.Sladký Josef                   Ostrava VIII

        56.Stehlík Miroslav           Rakvice   -   Břeclav

        57.Stejskal Václav             Malé Žernoseky   -   Lovosice

        58.Šrot Zdenek                  Ostrava II

        59.Štaffa Jan                      Proboštov   -   Teplice

        60.Štěpánek Antonín         Zbraslav

        61.Tauchman Jaroslav      Habřina   -   Úštěk

        62.Tietz Jáchym                 Chomutov

        63.Valošek František         Frýdek-Místek

        64.Vít Rudolf                      Krásné Březno

        65.Vlček Václav                 Praha – Řepy

        66.Vojtěch Rudolf              Praha XI

        67.Vůjtěch Vladimír          Praha XX

           

                     Lodní strojníci

 

        1     Beránek Josef                 Třebovle   -   Kouřím

        2     Dufek Tomáš                   Děčín III

        3     Gabrle Zdeněk                Chvalkovice   -   Jaroměř

        4     Goryl Josef                      Mosty u Jablunkova        foto

        5     Housa Karel                    Litoměřice

        6     Klekner Pavel                 Gelnica   -   Košice ,Slovensko

        7     Krummer Karel             Jistěrpy   -   Litoměřice

        8     Mikšík Viktor                 Praha XII

        9     Parolek Zdeněk              Ostrava II

        10    Pešek Václav                  Bohosudov   -   Teplice     foto

        11    Pikart Jiří                      Nebočady   -   Děčín

        12    Pindur Jiří                     Jablunkov   -   Český Těšín

        13    Plíhal Antonín               Beroun

        14    Somerlík Emil                Karviná

        15    Strnad Jiří                      Stráž n.Nežárkou

        16    Svoboda Václav              Plaveč   -    Znojmo

        17    Šimek Rudolf                  Odry

        18    Vabroušek Vladimír      Zábřeh

        19    Veselý Zdeněk                Kladno

        20    Zámostný Karel             Kostelec n. Černými lesy